Türkiye'nin Güvenilir, Kaliteli, Alanında Uzman Markaları Burada!

Bakon Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.1982 Yılında Bafra’da Kurulmuştur.

1982 – 1989 Yılları Arasında Birçok Konut İnşaatı Ve İşyeri Projesi Hayata Geçirmiştir.

1989’dan Günümüze Kadar İnşaat Müteahhitliği Ve Elektrik Malzemeleri Toptancılığı Sektöründe Kendine Yer Edinen Bakon Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Samsun Öncelikli Olmak Üzere, Tüm Karadeniz Bölgesine Toptan Elektrik Malzemeleri Satışı Ve Dağıtımı İle, Antalya, Ordu Ve Kıbrıs Da Özel Konut İnşaatları, Fabrika İnşaatları, Alışveriş Merkezi İnşaatı, Konut Siteleri Ve Villa Siteleri Gibi Birçok Projeye Başarıyla İmza Atmıştır.

Bakon Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Halen Samsun’da Büyük Çapta Elektrik Malzemeleri Toptan Satışı Ve Bölge Dağıtımı İle İnşaat Projelerini Yürütmektedir.

Bakon Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ’nin Temel Sermayesi Güven Ve Dürüstlüktür. Bunların Devamlılığı Esastır.

Aynı Zamanda Üstlenilen İşlerin Zamanında Ve Söz Verildiği Gibi Teslim Edilmesi De Vazgeçilmezdir.

Kalite Çıtasını Her Zaman En Üst Seviyede Tutan Bakon Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Dengeli Büyüme Sağlayabilmek İçin Tüm Yatırımlarını Kendi Öz Kaynaklarını Kullanarak Gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Stratejimiz

Türkiye'nin güvenli, kaliteli ve çağdaş yaşam projeleri yaratan lider markası olmak.
Kurumsal Değerlerimiz:

  • Liderlik
  • Kurumsallık
  • Uzmanlık
  • İnsana ve Çevreye Saygı

Yönetim Sistemleri Politikamız

Verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar ile sorumluluk bilinci dahilinde paydaşlarımızın mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak karşılamak. Çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uymak, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmek.

Müşteri Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek.

Toplumsal Sorumluluk Politikamız

Tüm sosyal paydaşlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek BAKON ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak asli görevimizdir.

Fotoğraf Galerisi

Bölge Temsilciliklerimiz ile Hızlı ve Güvenilir Tedarik Zinciri Sağlıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz anda bölge temsilcilerimiz ile temasa geçerek ihtiyacınız olan ürünleri hızlı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyor sorunlardan uzak bir tedarik zinciri sağlıyoruz.

BLOG

Sektör Hakkında Merak Edilen Tüm Başlıklar